• Projelendirme

   Konusunda uzman ve tecrübesini kanıtlamış proje ve AR-GE ekibimizle müşterilerimizin isteklier doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.
  • Süpervizörlük

   Konusunda uzman ekibimiz tarafından tesisinizin işletmeye alma,kurulum ve kurulum sonrası süpervizörlük hizmeti de vermekteyiz.
  • Kurulum ve Montaj

   Sistemlerinizin konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak işletmeye hazır hale getirilmektedir.Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj ve sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgiside verilmektedir.
  • Proje Danışmanlığı

   Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık yapabilmektedir.İstediğiniz takdirde Teknik Şartname oluşturma ve firmanız için gerekli projelerin belirlenmesi için gerekli projenin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
  • Teknik Servis(Tesis Bakım ve Kontrol Hizmetleri)

   Uzman teknik ekibimizle ve geniş bayi ağımızla Türkiye'nin her noktasında teknik servis hizmetini en kısa sürede verebilmekteyiz.Teknik hizmetler içerisinde;tesis yıllık,aylık veya extra bakımları,tesis kontrol hizmetlerini de verebilmekteyiz.
  • Su Arıtma Sistemi Kiralama

   Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji kullanılarak su arıtma sistemleri oluşturulur.Bu cihazların ilk yatırım maliyetleri çok paahalı olduğu için biz müşterilerimiz iiçin sistemleri hazırlarız.Müşterilerimiz ise belirtilen bir fiyat üzerinden aylık kullandığı su miktarı kadar fiyatı bize öder.Böylelikle ilk yatırım maliyetinden kurtulmuş olur.
  • Anahtar Teslim Arıtma Tesisleri

   Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri,tesis binası,tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik -otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirebilmekteyiz.
  • Anahtar Teslim Arıtma Tesisleri

   Uzman Teknik Servis ekibimizle,belirli süre içerisinde tıkanmış membranların kimyasal temizleme hizmetini verebilmekteyiz.Membran çeşidi ve kirlilik çeşidine göre en uygun kimyasal yıkama seçimi ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.
  • Malzeme Tedariği

   Sektördeki en geniş depo alanlarından birine sahip firmamız,geniş bayi ağı ile ana malzeme ve yedek malzeme tedariğini en kısa sürede sağlayabilmektedir.
LiveZilla Live Chat Software